Спин Докторот РИ Голф Оптоварување Нови 52 Степен Pitching Оптоварување 56 Степен Песок Оптоварување, 60 Степен Топчето Оптоварување на Располагање во Челик или Графит В?
Свеж

Спин Докторот РИ Голф Оптоварување Нови 52 Степен Pitching Оптоварување 56 Степен Песок Оптоварување, 60 Степен

DEN 4797.60

Во продавницата

" Тековната производи се продаваат од страна на Спин Докторот Голф се уште ги почитуваат preeminence на првиот.Сега можете да искуство најновите вметнете технологија со најдобрите оптоварување во голф.Оваа замена Про-Стил Вметнете совршено се вклопува во внатрешноста на Спин Докторот РИ оптоварување шуплина. Новиот XP Серија обезбедува експлозивна моќ и растојание.Имате сосема нов клуб веднаш. ✅ ???????????????? ???????????????????????? ???????? ????????шахти се конструирани да биде најдолго, повеќето простувањето челик железо шахти во игра денес.Стави свежо лице на вашиот оптоварување без замена ќе клуб.Надградба на Вистинската Темперамент XP95.Оптимизираат перформанси со Вистински Темперамент е најдолг, повеќето простувањето челик вратило, карактеристики стандард и брзина чекори, кои се дизајнирани да се испорача врв топката брзо, траекторија и контрола.Спин Докторот Голф, основана во 1996 година, нуди врвен квалитет на производите и иновативна технологија по пристапни цени за да се овозможи голфери да се игра како про!Првиот Спин Докторот производ беше висока спин подлога која може да биде прикачен на лицето на било кој постоечки голф оптоварување. ✅ ???????????? ???????????????????????? ????????????????пакети вклучуваат ➤ 1 Бесплатно Обложени Prostyle Insert, 3 Супер Жешка Обратна Ритам Инсерти ➤ ✅ ???????????????? ????????????????пакетите не вклучуваат дополнителни влошки.Нејзината обратна жлебови произведуваат 12,000 вртежи во минута и да додадете 400% повеќе backspin на секое топче за голф.Точно Темперамент XP 95 Челик Железо Шахти помош голфери го добиете максимумот од нивната песна.Користење на Спин Докторот On Serts е најлесен, најекономичен, повеќето забавно и најефикасен начин да се вртат топката како на добрите!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи