Haktoys Замена Риболов Столбови Комплет Прачки Поставени (Пакување од 4) Не-магнетни Полови Работи со Haktoys Риболов Игри и други Компатибилни Риболов Одбор Игри
Свеж

Haktoys Замена Риболов Столбови Комплет Прачки Поставени (Пакување од 4) Не-магнетни Полови Работи со Haktoys

DEN 214.80

Во продавницата

Работи со Haktoys Класична Игра Риболов (еден слој) и Риболов Делукс Игра (двоен слој).Компатибилен со повеќето риболов одбор игри на пазарот, вклучувајќи Ајде да Одиме Fishin', Исчезна Риболов Игра.Доаѓа со 4 (четири) не-магнетни риболов столбови со кука.Ве молиме проверете го објектот информациите за да се обезбеди ако овој сет е компатибилен со вашиот риболов игра во собата пред купување.Haktoys Замена Риболов Столбови Комплет Прачки Поставени (Пакување од 4) Не-магнетни Полови Работи со Haktoys Риболов Игри и други Компатибилни Риболов Одборот Игри.Ве молиме проверете го објектот информациите за да се обезбеди ако овој сет е компатибилен со вашиот риболов игра во собата пред купување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи