WOODHAVEN Обичај Повици На Нинџа да се Држи Напаѓач
Свеж

WOODHAVEN Обичај Повици На Нинџа да се Држи Напаѓач

DEN 744.72

Во продавницата

Направени од Yellowheart и Орев.Овој стап има сосема различни тонови и терени и се работи одлично на сите Woodhaven е триење повици.Направени од Yellowheart и Орев.Овој стап има сосема различни тонови и терени и се работи одлично на сите Woodhaven е триење повици.

Карактеристики на производот

Поврзани производи