JUTTIRA Свеќа Snuffer Додаток Поставите 5 во 1,Свеќа Фитил Тример и Свеќа Snuffer,Фитил Мечка,Свеќа Topper со Послужавник,Свеќа Алатка за Поставување со Подарок Пакет за Свеќа Љуб
Свеж

JUTTIRA Свеќа Snuffer Додаток Поставите 5 во 1,Свеќа Фитил Тример и Свеќа Snuffer,Фитил Мечка,Свеќа Topper

DEN 479.76

Во продавницата

Материјал : Оваа црна свеќа додаток утврдени со фах направени од полиран не ' рѓосувачки челик со црна боја за издржливост и долгорочна употреба, која е рѓа-отпорни, не е лесно да се свиткани или breakable.Обезбедува чиста намали и почиста, побезбедна свеќа гори.Фитил Тример и Snuffer : свеќа фитил тример доаѓа со хуманизирано одговара рака зафат,брзо и лесно да се скратува фитили за оптимално 1/4"" должина, како и посебна лента ќе го фати намали фитил, запирање на тоа од паѓа назад во свеќа; на snuffer може да бидат обесени на ѕидот, а мечка со елегантен резба е полесно да кука на фитил.Користете свеќа snuffer да го изгаснат сите свеќи, како што е најбезбедно начин да се спречи топла восок од splattering.".Фитил Мечка : Нежно се фрлам на запали фитил во восок се топи базен да го изгаснат тоа.Исто така, им помага на премиерот на фитил за иднината горење.Свеќа Topper : Едноставно ставете го капакот на тегла свеќа и тоа ќе им помогне на свеќа гори пламен steadier.Нацрт-намалување прави свеќа гори поефикасно и рамномерно.Производ Димензии 2.8 инчи/7.2 cm.Пакет : пакетот вклучува фитил тример, фитил мечка ,свеќа snuffer, свеќа topper,плоча послужавник.Може да се користат во различни прилики, домот, свадба, и партија.Работи одлично за tiki факели, votives, голема тегла, ароматерапијата, гимнастик и столб свеќи, и сите други свеќи или фитили и двете големи и мали.

Карактеристики на производот

Поврзани производи