Забележан Зебра Девојки Tankini Rashguard Костим За Капење Поставува
Свеж

Забележан Зебра Девојки Tankini Rashguard Костим За Капење Поставува

DEN 230.88

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Полиестер, 20% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Брз-сува поврзана ткаенина со UPF 50 за заштита од сонце.Целосна покриеност.Сонце заштитни дизајн.Tankini-стил на врвот.Долги ракави дизајн.Еден бренд.Нашата личност-спакувани, координирани парчиња доаѓаат во multipacks полн со се меша и натпревар стилови, па децата уживаат измислување на нови тимови секое утро.Со светли бои и забава, цртежи и графика, Забележан Зебра им овозможува на вашето дете дух блесне преку – и прави среќни родители, премногу.

Карактеристики на производот

Поврзани производи