TORBOT Група на Кожата-Tac-H Лепило Бариера Брише, 50/Кутија
Свеж

TORBOT Група на Кожата-Tac-H Лепило Бариера Брише, 50/Кутија

DEN 431.52

Во продавницата

Дома дијагностика.Пакување од 50 брише.Не содржи benzoin.Земја на потекло сад.Кожата taca" лепило бариера е јасна, не-латекс, хипоалерген лепило бариера.Употреба на кожата како вулгарен база, пред примена на лепила.Делува како ефективна бариера помеѓу лента и кожата.Лесно ги отстранува со tacaway лепило смена брише, се достапни во економска 4 мл.течни и погоден за патување пријателски брише.

Карактеристики на производот

Поврзани производи