Devol Предни Дискови Guard за 01-08 Suzuki RM250
Свеж

Devol Предни Дискови Guard за 01-08 Suzuki RM250

DEN 1164.00

Во продавницата

Комплетна заштита на вашиот предна кочница роторот.Сите алуминиумска конструкција и единствен процесот на производство обезбедува bulletproof начин да се заштитите сопирање диск.Лесно да се задржи, се одржува и брзо да го инсталирате.На високо-одделение U. S. алуминиум.Лесни, издржлива и ефикасна.Дупчиња струење дупки.Брусен алуминиум заврши.Исклучително безбеден монтажа.Вклучува хардвер.Едноставна инсталација.Направен во U. S. A. Одговара : SUZUKIRM125 01-07, RM250 01-08.

Карактеристики на производот

Поврзани производи