5-Боја Октопод Форма Highlighter Цртање и Пишување Алатка, Мечка Дневник Книга Налепница Лента во Собата, DIY Декоративни за Дневник, Албум (3Pcs)
Свеж

5-Боја Октопод Форма Highlighter Цртање и Пишување Алатка, Мечка Дневник Книга Налепница Лента во Собата, DIY

DEN 359.76

Во продавницата

Материјал : Силикон+хартија.Големина : Highlighter3*1inch, книга налепница лента поставена 9.5*3.7 инчен.Пакетот вклучува : 1 5-Боја Октопод Форма Highlighter, 1 Bear Дневник Книга Налепница Лента во Собата.Цел : Одлична за училница награди, деца роденден услуги, декорација, уметности, занаети, Партија корист Giveaway, и повеќе.Како да го користите : Кога пишувате дневник или да снимате други работи во тетратка, ќе може да ги красат тоа директно, и highlighter исто така, може да се користи како маркер. 3 Еез highlighter дневник книга налепница лента сет Материјал : Силикон+paper Size : Highlighter3*1inch, книга налепница лента поставена 9.5*3.7 инчен Пакетот вклучува : 1 5-Боја Октопод Форма Highlighter, 1 Bear Дневник Книга Налепница Лента Поставена Голема училница за награди, детски роденден подароци, Божиќ подароци, градинка награди, надоместоци на вработените, свеченото отворање, маркетинг, промоции, прослави годишнината, мали подароци меѓу колегите, итн.

Карактеристики на производот

Поврзани производи