Моторот Вода Coolant Сензор на Температура на 158-0811 37870-PNA-003 37870-PLC-004 Одговара на Хонда Граѓански Елемент Пилот Ridgeline Спогодба S2000 CR-V Одисеја Акура РЛ TSX RSX TL MDX
Свеж

Моторот Вода Coolant Сензор на Температура на 158-0811 37870-PNA-003 37870-PLC-004 Одговара на Хонда Граѓански

DEN 259.20

Во продавницата

Дел Број Fitment : 37870-PLC-004, 37870-PNA-002, 37870-PNA-003. Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел и OE на дел пред купување за да се избегне купување на погрешен.Ве молиме да го потврдите вашето учество слика пред купување за да се избегне купување на погрешен.Тоа може правилно да го замените оригиналниот дел.Ви благодариме!.Pls внимателно да се провери вашиот година, се направи, модел во детали за производот или да ја проверите вашата делови слики, делови Нема.со нашата пред купување за да се спречи погрешно purchasement и непотребни трошоци.Ако ја најдете делови не се вклопи во вашиот автомобил кога сте примиле, pls љубезно го испрати назад со неоштетени пакет.Ви благодариме!Компатибилен со : Акура Акура РЛ 2005 2006 2007 2008 Акура TSX 2004 2005 2006 2007 2008 Акура RSX 2002 2003 2004 2005 2006 Акура TL 2004 2005 2006 Акура MDX 2003 2004 2005 Хонда, Хонда Граѓански 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 Хонда Елемент 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Хонда Пилот 2005 2006 2007 2008 Хонда Ridgeline 2006 2007 2008 Хонда Спогодба 2003 2004 2005 2006 2007 Хонда S2000 2006 2007 Хонда CR-V 2002 2003 2004 2005 2006 Хонда Одисеја 2005 2006.

Карактеристики на производот

Поврзани производи