КУЈНА ХЕРОЈ во 12 1 Зеленчук Хеликоптер со Контејнер | Храна Хеликоптер Кромид Хеликоптер со 7 Ножеви Кујнски Прибор | Салата Хеликоптер Зеленчук Машина | Cortador Де Vegetale
Свеж

КУЈНА ХЕРОЈ во 12 1 Зеленчук Хеликоптер со Контејнер | Храна Хеликоптер Кромид Хеликоптер со 7 Ножеви Кујнски

DEN 690.96

Во продавницата

✔ 5 SLICERS, 2 DICERS и ПОВЕЌЕ - Нашите Veggie Slicer и Хеликоптер има 2 различни големина Dicer Ножеви за dicing & 5 меѓусебно ножеви за Сечење, а Лук Grater, а Handguard за задржување на храна додека режење, & бонус Јајце Separator - Лесно да се разменуваат ножеви со нашите мултифункционален сите во една кујна gadget да го скрати вашиот храна првично време и да се забавуваат додека го прават тоа. ✔ ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК & МАТЕРИЈАЛИ - Нашиот Зеленчук Машина ножеви се 304 од не' Рѓосувачки Челични Ножеви што ги прави ' Рѓа и Отпорен на Корозија, со BPA FREE храна-одделение пластичен сад да го фати вашиот свежо овошје и зеленчук, а исто така има rubberized не се лизга база обезбеди стабилност и безбедност. ✔ УРЕДНИ И КОМПАКТЕН - Нашиот Зеленчук Машина и Slicer им помага на слободно-up countertop простор & зема малку складирање со неговиот компактен дизајн - Можете исто така да се намали храна директно во 1.2 L колекција контејнер без неред од нож и сечење одбор. ✔ ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ - Бонус за Чистење Ноктот Вклучени за да помогне да се отстрани храна помеѓу ножеви, лесно може да се чистат со плакнење со вода, и е машина за миење садови безбедно. ✔ ИСЕЦКА & ПАРЧЕ СЕТО ТОА - Нашата Зеленчук Dicer & Хеликоптер Сет сет Меѓусебно Ножеви лесно и доследно да се исецка широк спектар на Зеленчук, Сирење, Зеленчук Тестенини, & Овошје како што Кромид, Печурки, Краставица, Морков, Компир, Домати, Ѓумбир, Лук, Сирење и Повеќе.

Карактеристики на производот

Поврзани производи