Nieifi Сапун Сад за Носител со 4 Куки од Нерѓосувачки Челик, Бронза Лепило за Туш, Тоалет
Свеж

Nieifi Сапун Сад за Носител со 4 Куки од Нерѓосувачки Челик, Бронза Лепило за Туш, Тоалет

DEN 1720.80

Во продавницата

????[Четири Куки] : во Споредба со другите, сапун, држачи, Nieifi е сапун за носител со 4 куки е добро дизајниран за бесење на жилет, пешкир и бања сунѓер. ????[Штета Слободни] : се Држиме лепило на ѕидот и висат на сапун носителот на куки.Без дупчење е потребно, без да го оштети вашиот ѕид , не остави траги, едноставна инсталација. ????[Обезбедување на квалитетот] : Изработени од високо квалитетен SUS 304 од не ' рѓосувачки челик, сапун носител е rustproof, водоотпорен и mildew доказ.Издржлив материјал, се овозможува вашиот постојана употреба. ????[Пренослив Дизајн] : Лесно да се земе сапун носителот далеку од куките секогаш кога ќе треба.Погодно за секојдневна употреба и чиста. ????[Она што Ќе Добиете] : 1 x Сапун Носителот, 2 x Лепило, 1 x Прирачник за Корисникот, Нашиот 24-часовен пријатна услуга.Боја : Бронзени.

Карактеристики на производот

Поврзани производи