4pcs Десерт Лажици Поставите Мачка Дизајн Лажички Мала Симпатична Нерѓосувачки Челик Еспресо Кафе Лажици за Чај Шеќер Торта, сладолед Садови со RuiChy
Свеж

4pcs Десерт Лажици Поставите Мачка Дизајн Лажички Мала Симпатична Нерѓосувачки Челик Еспресо Кафе Лажици за

DEN 167.76

Во продавницата

[ОБНОВЛИВИ & ТРАЈНИ] : ????Направени од храна одделение од нерѓосувачки челик (304, лесен за чистење, ќе не ' рѓа, без штети на вашето здравје.Ве молиме остатокот увери. [ПРЕНОСНИ МИНИ ГОЛЕМИНА] : ????Тоа мерки за Должина 11.5 cm/4.5 инчен X Ширина 2cm/0.78 инчен, совршен за просечниот 8oz првенство. [КРЕАТИВНИ СИМПАТИЧНА МАЧКА ДИЗАЈН] : ????Секој еден има две мачка шепи, кои висат на рамката на вашиот кригла/стакло.Никогаш не лизгачот на дното на чашата.Толку симпатична и практичен дизајн е тоа. [МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ЛАЖИЧКА] : ????Погодни за мешање пијалоци како iced чај, iced кафе, млечни напивки, корен пиво лебди, јогурт и сл.Исто така може да се користи за чај време десерт. [ШИРОК КОРИСТИ] : ????Тоа е на располагање за користење во канцеларија, дома и кафе куќа.Тоа е апсолутно исто така, се убав подарок за вашите пријатели и семејства. 4pcs/set Прекрасна Мачка Виси Лажици Сребро Нерѓосувачки Челик Чај Кафе Мешање со Лажица Мачка Лажица Карактеристики : 1. Симпатична писе лажици, лесно се совпаѓа со повеќето од кафе чаши и чаши. 2. Единствена мачка ноктот виси дизајн, креативна и практична, може да висат на рамката на пример шолји или висат на било flatware организаторот. 3. Користи нерѓосувачки челик (304, еднократно, трајни и перат. 4. Мини и симпатична, погодни за мешање пијалоци како iced чај, iced кафе, млечни напивки, кафе, јогурт и сл.Исто така погоден за десерт, мезе.Мачка Лажички Спецификација : Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро Големина : за Должина 11.5 cm/4.5 инчен * Ширина 2cm/0.78 inch.Net тежина : 15g/еез Пакет се Вклучени : 4 x Симпатична Мачка кафени Лажички.

Карактеристики на производот

Поврзани производи