PartsBroz RCO810 3-во-1 Реле Комбо Полнење Компатибилен со Capillary Ладење Системи - 1/12 да 1/5 HP - го Заменува TJ90RCO810, AP4503019, ERP810, HS8, HS810, RC0810, RC100
Свеж

PartsBroz RCO810 3-во-1 Реле Комбо Полнење Компатибилен со Capillary Ладење Системи - 1/12 да 1/5 HP - го Заменува

DEN 261.60

Во продавницата

ДЕЛ БРОЈ RCO810 : Тоа е високо-квалитетни точно еквивалент за дел броеви TJ90 RCO810, AP4503019, ERP810, HS8, HS810, RC100. КОМПАТИБИЛЕН БРЕНДОВИ ВКЛУЧУВААТ : Универзална.ПОПРАВКИ НА СЛЕДНИТЕ СИМПТОМИ : Компресор нема да започне.КОМПАТИБИЛЕН СО ТИП на ПРОИЗВОД : Capillary Ладење Системи.ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ ДЕЛОВИ : Сите делови ги исполнуваат или надминуваат сите оригиналниот производител спецификации за одговара и перформанси.Тие нудат издржливост треба на дел од трошоците на други алтернативи.Ние обезбедуваме доживотна гаранција и гарантира 100% пари назад.

Карактеристики на производот

Поврзани производи