Жените Тенок Јога Кошули На Кратки Ракави Мал Activewear Мрежа Спојување Влага Wicking Тренингот Работи Блузи
Свеж

Жените Тенок Јога Кошули На Кратки Ракави Мал Activewear Мрежа Спојување Влага Wicking Тренингот Работи Блузи

DEN 479.04

Во продавницата

Висок начин еластичен.Ве молиме внимателно да се провери Големината на Табелата на нашите жени, јога кошули, блузи што се предвидени во описот пред да нарачате.Тоа може да се носи со спортски градник директно, дава повеќе секси и привлечни.Стилски Мрежа Комбинација Назад и Решетката Страна Полите : За подобро нека воздухот во и имаат стил чувство; Посебни вентилација дупки и тенок одговара стил за додаде дизајн детали за да се покаже вашето тело крива.Високо-Квалитетни Спортски Кошула : Влага-wicking ткаенина за да се задржи вашето тело кул и да пресуши брзо; Висок Еластичен, супер мека на допир и ултра-удобен за носење без никакво ограничување. 85% Полиестер, 15% Spandex. *Тоа е мрежа назад јога кошули тренингот врвот, со кратки ракави, екипажот вратот, види-преку мрежа комбинација назад и решетката полите.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Лесен за Грижа, Поддршка Рака/Машина за Миење Ладно.Жените Тенок Јога Кошули на Кратки Ракави Мал Activewear Мрежа Спојување Влага Wicking Тренингот Работи Блузи *Краток ракав тренингот работи јога блузи со мрежа полите дизајн, покривање на половината и стомакот, потенок изгледа.Карактеристики : Кратки ракави, Екипажот вратот, Види-преку мрежа комбинација на дизајн, Рамно-заклучување крои, Тенок одговара силуета, Влага-wicking & брзо сушење спортски ткаенина, Сите-начин еластичен.

Карактеристики на производот

Поврзани производи