28 Caldwell Серија 300 5/8 Канал Блок & Справи Прозорец Рамнотежа - Печат 27-4
Свеж

28 Caldwell Серија 300 5/8 Канал Блок & Справи Прозорец Рамнотежа - Печат 27-4

DEN 190.80

Во продавницата

5/8" канал длабочина, блок и се справи со прозорецот рамнотежа за не-навалите windows.Содржи претходно инсталирани, стандард не-крилест врвот и не-крилест 1-3/32" дното водичи само.Нема други делови се вклучени.За мерење на рамнотежа, мерење на должината на метал канал само.Не вклучуваат врвот и на дното водичи кога мерење.Состојбите се продаваат поединечно.ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ МЕРЕЊАТА ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ.300 Серија е стандарден блок и се справи со прозорецот биланс за sideload / не-навалите прозорецот за апликации. 5/8" Канал Длабочина.За мерење на рамнотежа, мерење на должината на метал канал само.Салда вклучуваат стандардни не-крилест врвот и на дното на водичи.Вклучува биланс и пре-инсталиран на врвот и на дното водичи само.Нема други делови се вклучени.Ако имате прашања, обратете се кај нас пред купување.Ако вашиот метал канал не одговара точно, ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел.

Карактеристики на производот

Поврзани производи