CRIZTA 24 Земјата Арматурата Удели (12PCS) Дополнителни Тешки J Кука Земјина Подлога, 1/2 Дијаметар Криви Челик Растенијата Поддршка Градина Акциите со Длето Точка крајот, ?
Свеж

CRIZTA 24 Земјата Арматурата Удели (12PCS) Дополнителни Тешки J Кука Земјина Подлога, 1/2 Дијаметар Криви Челик

DEN 959.52

Во продавницата

✔ 24 ИНЧИ ДОЛЖИНА : Секое прашање е околу 24" должина; 1/2" дијаметар; кука е 1-1/2 инчи. ✔ АНТИ- ' РЃА СЛОЈ : Тие се применуваат Црна прав обложени да се спречи ефикасно се оксидира. ✔ ПРЕМИУМ ТЕШКИ ЧЕЛИК АРМАТУРАТА за сигурен и долгата употреба. ✔ ДЛЕТО ТОЧКА КРАЈОТ за потсетување лесно во тешко земјата. ✔ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање – CRIZTA Арматурата Удели доаѓаат со 100% пари гаранција за враќање на, без прашања праша.Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ние ќе ви ги даде вашите пари назад!Кликнете на "Додади во Кошничка" и "Купи сега".Објектот Пакет Количина : 12.

Карактеристики на производот

Поврзани производи