TOYANDONA 1 Сет Помладите Critter Фаќање Комплет Инсекти Фаќање на Алатки за Истражување Играчки Грешка Catcher за Природата Истражување Авантура
Свеж

TOYANDONA 1 Сет Помладите Critter Фаќање Комплет Инсекти Фаќање на Алатки за Истражување Играчки Грешка Catcher

DEN 251.76

Во продавницата

Пакет на грешка превозникот, со помош на пинцета, пренос на капсула и лупа.Овој кафез може лесно да се отвори отворот за депонирање и отстранување на растенија, гранки и инсекти гости.Погодност сметководствена се справи.Со лупа и помош на пинцета да се даде на децата да explorate природата.Поправи база спречува таа да се лесно тропнал завршена, ткаенина мрежа страни кои им овозможуваат на децата безбедно набљудување на инсекти рок.Description This кафез може лесно да се отвори отворот за депонирање и отстранување на растенија, гранки и инсекти гости.Погодност сметководствена се справи.Со лупа и помош на пинцета да се даде на децата да explorate природата.Поправи база спречува таа да се лесно тропнал завршена, ткаенина мрежа страни кои им овозможуваат на децата безбедно набљудување на инсекти рок.Карактеристики - Боја : Случаен Избор.- Материјал : Пластика.- Големина : 20 x 12 x 12 cm.- Пакет на грешка превозникот, со помош на пинцета, на инсекти маша и лупа.- Овој кафез може лесно да се отвори отворот за депонирање и отстранување на растенија, гранки и инсекти гости.- Со лупа и помош на пинцета да се даде на децата да explorate природата.- Поправи база спречува таа да се лесно тропнал завршена, ткаенина мрежа страни кои им овозможуваат на децата безбедно набљудување на инсекти рок.Пакет Including1 x Critter Case1 x Tweezers1 x Инсекти Tongs1 x лупа.

Карактеристики на производот

Поврзани производи