TYR Спорт на Мажите Пливаат Краток/Отпор Краток Пливаат Одговараат на
Свеж

TYR Спорт на Мажите Пливаат Краток/Отпор Краток Пливаат Одговараат на

DEN 516.72

Во продавницата

Увезени.Перформанси управувано.Индустрија најмногу се издржливи пливаат опрема.Сместување на спортисти и вода ентузијасти на секое ниво.Земја На Потекло : Кина.TYR Мажите Отпорен е на Кратко Swimsuit Train тешко, тренирајте паметно и со Мажите е Отпор Краток Костим за капење.Изградени со 100% Antron Најлон, ова издржливи, двоен слој обука одговараат обезбедува удобна, лесна одговара и може да се пофали забрзан и суво време.Дизајниран да се создаде повлечете во вода, SHS2 A mens тренер е совршен за сите ваши пливаат обука полкови.Сите TYR Перформанси Пливаат Одговара на понудата ув/заштитен фактор 50+ Заштита.

Карактеристики на производот

Поврзани производи