ONTUBE Керамички Toothpick Носителот со Капак,Toothpick Фармацевт Порцелански Коктел Држи Кутија и Лесно Да се Чисти-Наместете го на 2, Бела
Свеж

ONTUBE Керамички Toothpick Носителот со Капак,Toothpick Фармацевт Порцелански Коктел Држи Кутија и Лесно Да

DEN 239.52

Во продавницата

【Хуманизирано дизајн】-ONTUBE Toothpick Носителот 1.8"L*1.8"W*2.9"H, 2 пакети може да ги задоволи секојдневна употреба.Не се потценува ова Toothpick Носителот, кој може да се одржи повеќе од 100 чепкалки за заби. 【Практични Капак】 - Поради заштита на капакот, ние може да се задржи toothpick чисти во секое време.Откако ќе ги собереш на капак, што лесно може да се отстрани toothpick. 【Керамички материјал】-Ова Toothpick носители се направени од керамички.Површина е мазна и проѕирен , која е лесно да се чисти.Тоа може да се мијат во машина за миење садови. 【Мулти-сцена апликација】-Тоа е погоден за сите видови на сцени - семејство, хотел, кафе, забава, ресторан со домот, бели порцелански и едноставен дизајн.Тоа е исто така погоден како housewarming подарок за вашите пријатели.НАПРАВИ ЈАДЕЊЕ ПОВЕЌЕ УЖИВАЈТЕ!!.Можете да ги користите како Toothpick Носителот, чиста и хигиенски исправна.Два пакети е полесно да се користи.Можете да се меша и натпревар за секое место на вашиот живот.Лесно да се чисти.Исто така, се мијат во машина за миење садови.ONTUBE Toothpick Holder Make Јадење Повеќе Enjoyable Quality service High-одделение porcelain Gift приоритетни.ONTUBE toothpick држачот е изработен од олово-слободните и не-токсични керамика,Која е силна и лесно да се чисти.Микробранова безбедно.Замрзнувач безбедно.Машина за миење садови безбедно.

Карактеристики на производот

Поврзани производи