Дизни Ариел Делукс Костим за капење во Собата за Девојки
Свеж

Дизни Ариел Делукс Костим за капење во Собата за Девојки

DEN 1031.76

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Три-парче костим вклучува : врвот, дното, и долго здолниште.Виолетова врвот; V-стил прилагодливи рамо ремени; 3 D sequin морска ѕвезда applique Bottoms и здолниште функција ширум металик сјај скала модел.Здолниште карактеристики organza слој возбудува во полите; UPF 50+ изграден во UV заштита за побезбедно забава на сонце!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи