ОДБЕРЕТЕ 33 Protec V20 Голман Ракавици Со Прст Заштита(Тешко Земјата и Мека Земја/Трева Дланка)
Свеж

ОДБЕРЕТЕ 33 Protec V20 Голман Ракавици Со Прст Заштита(Тешко Земјата и Мека Земја/Трева Дланка)

DEN 1078.80

Во продавницата

КВАЛИТЕТОТ НА ГОЛЕМА ЦЕНА : На 33 Protec Тешко Земјата V20 Голман ракавици со Прст Заштита од ИЗБЕРЕТЕ е одличен тренинг ракавица со фиксна прст штитници за зајакнување и заштита на прстите.ОДЛИЧНИ ЗАФАТ И ИЗДРЖЛИВОСТ : Hyla Намали 3мм топлина третираат Dura Зафат латекс за дополнителна издржливост на вештачка трева површини.КРАЈНАТА ПРСТ ЗАШТИТА : Прст, Систем за Заштита има не-removeable прст штитници за зајакнување и заштита на прстите.ЛЕСЕН ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ : широк латекс рака, овозможува поголема поддршка на рачниот зглоб и обезбедува брз, лесен и корекција на вредноста.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Анатомски Погодни Систем обезбедува оптимална одговара како ракавица е дизајниран според рака е природен зафат позиција.Hyla Намали 3 мм топлина третираат Dura Зафат латекс за дополнителна издржливост на вештачка трева површини.Фиксна штитници за заштита на прстите.

Карактеристики на производот

Поврзани производи