Магнетни Нож Блок Носителот Рек Магнетни Универзална Стои со Силна Enhanced Магнети Лента за Организирање на вашата Кујна
Свеж

Магнетни Нож Блок Носителот Рек Магнетни Универзална Стои со Силна Enhanced Магнети Лента за Организирање на

DEN 767.76

Во продавницата

ДВОЈНО ДВОСТРАНО СИЛНИ МАГНЕТНИ ВШМУКУВАЊЕ : двострано употреба, супер капацитет, високо-одделение магнетни поддршка скриени во силен и издржлив neodymium магнет, силна адсорпција, нема потреба да се грижите за испаѓање, силни и издржливи заштита на животната средина, да се создаде зелена и заштита на животната средина кујна.АНТИ ПРОПАДНА БАЗА, СТАБИЛНА И ЦВРСТА : единствена анти-пропадна дизајн на дното се зголемува дебелината на база, што го прави алатка за сместување повеќе произволни и стабилен, и нема потреба да се грижите за лизгање или тресење.ОБЛИКОТ Е ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : површината се третира со природни растителни масла, површината е мазна, дрво е деликатна, и таму не е мртов агол на канализација.Тоа може да биде суспендиран со еден партал.FRAXINUS MANDSHURICA МАТЕРИЈАЛ : Fraxinus mandshurica е висок и висок, силен адаптибилност, со студени отпорност, отпорност на суша, отпорност на прашина и болести и штетници способност, нивното дрво е тешко и густа, убава текстура, е индустриски и државните високо-одделение дрва.НЕМА ПОТРЕБА ДА го ИНСТАЛИРАТЕ, ЛЕСНО ДА се ДВИЖИТЕ : За да се спаси досадни чекорите за инсталација, како ви се допаѓа да се одржи, како ви се допаѓа да се движат.Производот е многу безбедна за ножот имате намера да се одржи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи