ShowerMaxx, Елита Серија, 6 Спреј Settings 6 инчен Рачни Врнежи од дожд Туш Главата, Екстра Долг од не ' Рѓосувачки Челик Црева, MAXX-imize Врнежи од дожд Искуство со Рачни Showerhead во П
Свеж

ShowerMaxx, Елита Серија, 6 Спреј Settings 6 инчен Рачни Врнежи од дожд Туш Главата, Екстра Долг од не ' Рѓосувачки

DEN 1655.28

Во продавницата

ПРЕ-ИНСТАЛИРАН ПРОТОК RESTRICTOR СО ПРЕЦИЗНОСТ ИНЖЕНЕРНИТЕ МЛАЗНИЦИ - Нашите Shower Maxx showerhead е опремен со прецизност инженерните млазницата авиони кои се анти-затнување и авто-чистење.Секој showerhead доаѓа со Мир-на-Ум Доживотна Гаранција.Еден амбиент е на врнежи за ревитализација спреј, Светло за Магла лесно миење (ова е одлична за бебиња), Моќ Спреј за ослободување на мускулната тензија, Висок Притисок + Шампон Спреј кој обезбедува екстра плакнење моќ, Висок Притисок + Моќ Спреј, и на крај, еден еко-пријателски вода saver trickle наменети за lathering и бричење.Главата е отпорни на топлина солидна полно тело, ABS изградба која доаѓа со цврсти СТОМАЧНИ Планината со Месинг Топката заедничка што ќе ви овозможи слободата да tilt вашиот туш главата во посакуваната насока.SHOWERMAXX ЕЛИТА СЕРИЈА - HIGH-END ИЗБОР ЗА ИСКЛУЧИТЕЛНА ИСКУСТВО : да Се биде максимално надградба за секој дом или хотел соба, Shower Maxx Елита Серија Showerheads се тука за да го надмине дури и вашиот највисоките очекувања.Секоја Рака се Одржа Туш Главата комплет доаѓа со Топлина Отпорни Цврсти СТОМАЧНИ Рачни Единица, Цврсти СТОМАЧНИ Планината, Долго не ' Рѓосувачки Челик Црева, Пре-Инсталиран Проток Restrictor и опремени Мрежа Песок Филтер Диск!Заврши со чекор-по-чекор упатство за инсталација – и бесплатно Тефлон лента.ГОЛЕМИ 6 ИНЧНИ FACEPLATE ЗА ВРНЕЖИ ИСКУСТВО - Ова Shower Maxx туш главата нуди шест прилагодливи спреј прилагодувањата во зависност од вашето расположение.Очекувам ништо помалку од ненадмината луксузни, врвна изработка и unparallel функционалност дека ќе се грижиме дури и во вашиот најсложените потреби.

Карактеристики на производот

Поврзани производи