Rotring Isograph Технички Цртеж Пенкала 1.0 mm
Свеж

Rotring Isograph Технички Цртеж Пенкала 1.0 mm

DEN 643.20

Во продавницата

Не се погодни за тетоважа употреба. 1mm Совет големина.На Isograph има refillable мастило во резервоарот.Неговата патентирана притисни-за ракав го прави за лесен пристап до мастило хеликс за брзо чистење.За следење на хартија, vellum цртање хартија и lineboard.

Карактеристики на производот

Поврзани производи