Activane Студ Пронаоѓач Сензор Ѕид Скенер 4in 1 Електронски Студ со LCD Дисплеј за Дрво AC Жица Метал Studs Joist Откривање
Свеж

Activane Студ Пронаоѓач Сензор Ѕид Скенер 4in 1 Електронски Студ со LCD Дисплеј за Дрво AC Жица Метал Studs

DEN 688.80

Во продавницата

Овој студ во него ќе флеш еднаш и направи звук откако тоа го зедов на работ на студ.Спецификации : Име : Студ Пронаоѓач Scanner Material : пластични shell Display : LED LCD зелена позадинско осветлување на екранот display Battery : 1pc 6 F22 9 V батерија (вклучени)Големина : околу 172*76*37mm/6.Кога звук и на екранот исчезне, на калибрација е завршен.Позадинско осветлување на LCD Екранот се : Со позадинско осветлување на LCD дисплејот, овој ѕид скенер покаже повеќе карактеристики за време на процесот на откривање, како на пример откривање на владата, јачина на сигналот, автоматска калибрација, батерија индикација, звукот на алармот, итн.(60mm)Живеат жица зад ѕидот поставка : 2in.

Карактеристики на производот

Поврзани производи