All-Star Бејзбол и Софтбол-Catcher-Шлемови Играчот Серија Фаќање Шлем/Возрасни
Свеж

All-Star Бејзбол и Софтбол-Catcher-Шлемови Играчот Серија Фаќање Шлем/Возрасни

DEN 1678.80

Во продавницата

ALL-STAR е Играчот Серија Catcher Шлемови карактеристики : .Вбризгување на пластични ABS школка.Dual Густина пена лагер.Патентирана Јас-Бар Визија.Contoured брадата подлога.Catcher е Опрема Големината Водич.ALL-STAR MVP2300 SP МВП Играчи Серија Catchers Шлем Сите Ѕвезда е МВП Играчи Серија Catchers Шлем има трајни за вбризгување на пластични ABS школка и со патентирана јас-Бар Визија за максимална видливост зад плоча.

Карактеристики на производот

Поврзани производи