NKTM 5 Парови Не се Лизга Перат Обновливи Чевли Опфаќа Задебелена Подигнете ги Опфаќа За Домаќинство, Прашина Работилница, Куќа-чистење Одговара 5.5-10 (НИ големина) - Си?
Свеж

NKTM 5 Парови Не се Лизга Перат Обновливи Чевли Опфаќа Задебелена Подигнете ги Опфаќа За Домаќинство, Прашина

DEN 311.52

Во продавницата

Не-Пропадна s потреби.Тие се совршени за дом, канцеларија, работилница, медицинска употреба и се погодни за одржување на нечистотија исклучување на тепих и тротоарите.Погоден за многу места, како што се апарати за домаќинство, прашина работилница, куќа-чистење.Затоа што не се лизга ѓон, тие се особено соодветни за тоалет, бања, кујна, или откако ќе чистење на вашата соба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи