Торта Породилно Жените на Породилно и Нега Шербет Градник
Свеж

Торта Породилно Жените на Породилно и Нега Шербет Градник

DEN 383.52

Во продавницата

Кука и Око затворање.Полна Чаша Покриеност за безбедна одговара.Силна конструкција за структурата и поддршка.Двојно обложени удобно & поддршка назад крилја.Дипломирал 6 кука и око проширување.Врвот на купот се водат ткаенина со мека, од страна на чипка шалче.Убава градник со мазна, со полна чаша покриеност!Совршен суштинско значење и мора да се има за секој целосни разби жена, кој сака сигурна, високо поддршка градник, со удобно се вклопуваат.Со елегантен и внимателно поставени чипка детали, конечно убава градник во целосни чаши!.

Карактеристики на производот

Поврзани производи