20 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Лист Лажичка Кафе Садови Десерт Лажици, Мешање, Мешање, Шеќер, Промешајте, сладолед, Торта, Лажичка 4.7 инчен Сребро.
Свеж

20 Пакет од не ' Рѓосувачки Челик Лист Лажичка Кафе Садови Десерт Лажици, Мешање, Мешање, Шеќер, Промешајте,

DEN 311.76

Во продавницата

Секој Десерт лажица е 4.7"/ 12 cm долги, со преносни и светлина-тежина големина, многу погодно да го чувајте или пренесувајте надвор.Висок Квалитет Лажици set - Направена од најдобрите нерѓосувачки челик,Едноставна и елегантна со огледало полски.Широка примена : можат да бидат применети како лажичка кафе, мешајќи со лажица, лажица шеќер, промешајте бар лажица, мешање со лажица, чај лажица, мраз чај лажица, сладолед лажици.Со деликатна изработка и луксузни outlook, овој сет на лажица е најдобар подарок за пријателите и за семејството, особено за готви љубовници, сосема погодна за Божиќ, роденден, годишнина, housewarming итн.Пакет : доаѓа со 20 кафени лажички.Боја : Сребрена-20 Парчиња.

Карактеристики на производот

Поврзани производи