Свеќа Snuffer, Црвена Бакар, Декоративни Свеќа Snuffers Фитил Snuffer Свеќа Додаток со Долга Рачка Класична Убавина КАКО Уникатен Подарок за Ставање Надвор Изгаснат Свеќа Фит
Свеж

Свеќа Snuffer, Црвена Бакар, Декоративни Свеќа Snuffers Фитил Snuffer Свеќа Додаток со Долга Рачка Класична

DEN 333.60

Во продавницата

[Свеќа Extinguisher Snuffer Големина] Свеќа snuffer се справи со мерки 8. [Свеќа Extinguisher Snuffer КАКО еден Убав Подарок] Секоја свеќа љубовник е омилен свеќа додаток, елегантно дизајниран, лесен за употреба со деликатни изглед и убава подарок пакет.[Свеќа Extinguisher Snuffer КАКО еден Убав Подарок] Секоја свеќа љубовник е омилен свеќа додаток, елегантно дизајниран, лесен за употреба со деликатни изглед и убава подарок пакет.[Свеќа Додатоци Лесен за Употреба] може да се одржи на свеќа snuffers само над свеќа пламен да snuff надвор, широк ротирачка глава е лесно да се постигне свеќи од повеќе агли, побезбеден од дува.Уживајте во вашиот нов Декоративни Свеќа Snuffer за Бездимен Room Each Свеќа Extinguisher беше специјално рачно изработени со внимание и посветеност од страна на нашата ковачница занаетчии. [Off Свеќа Материјал] Изработени од нерѓосувачки челик материјал се со атрактивна Црвено Бакарна Површина, корозија-отпорни, за долг живот и издржливост, голема изгаснат candlewick tools.Понуда на оваа Корисна Декоративни Уметнички парче на некој посебен.25 инчи долго, Обезбедува чиста намали и почиста, побезбедна свеќа гори.Дали ви се од корист модерен изглед или повеќе рустикален изглед, без разлика дали живеете во град или во еден farmhouse, овој Црвено Бакар убаво рачно изработени свеќа-snuffer ќе совршено се вклопуваат во вашиот дом и канцеларија оркестарот.25 инчи долго, Обезбедува чиста намали и почиста, побезбедна свеќа гори. [Свеќа Додатоци Лесен за Употреба] може да се одржи на свеќа snuffers само над свеќа пламен да snuff надвор, широк ротирачка глава е лесно да се постигне свеќи од повеќе агли, побезбеден од дува.Совршен подарок Работи како совршен додаток за секоја свеќа љубовник.

Карактеристики на производот

Поврзани производи