GritzCo Нокти Датотека Бафер Блокови за на доградба на Акрилни и Природни Нокти Мини Професионални Нокти Датотека 24 Парче Помине Бафер Комплет за Нокти и Ноктот Датот?
Свеж

GritzCo Нокти Датотека Бафер Блокови за на доградба на Акрилни и Природни Нокти Мини Професионални Нокти Датотека

DEN 1485.60

Во продавницата

Висок Квалитет Премиум квалитет мини помине бафер smooths од груби рабови и го прави полски трае подолго, не е голема работа во prepping ноктите за акрил и гел маникир.Мека и Сунѓереста - Датотеки се направени на флексибилна пена за подобра крива околу обликот на ноктите.Двојно Двострано Мини Нокти Датотека - Ронки од двете страни за да се подобри датотека, полски, и удар до ноктите.Салон за Квалитет на Ноктите Направи Дома - Нашите професионални нокти датотека баферот е совршен за акрил и гел лак првично и отстранување.Мала, Компактна Големина - Идеална големина за да се насекаде ќе се обратите за било помине поднесување потреби.Боја : Портокал/ Сино.

Карактеристики на производот

Поврзани производи