EFAH Фудбал Голман Голман Ракавици за Деца, Момчиња, Деца Фудбал Ракавици Заштита Супер Контрола Дланки
Свеж

EFAH Фудбал Голман Голман Ракавици за Деца, Момчиња, Деца Фудбал Ракавици Заштита Супер Контрола Дланки

DEN 286.80

Во продавницата

✔НАМЕНЕТА ЗА ГОЛМАНИ : Овие Фудбал голман ракавици се дизајнирани со Прилагодливи Лепенка која ви помага со врвка за околу поддршка и прилагодување на ракавици за совршено се вклопуваат.Овие Голман ракавици ЗАШТИТА на ВАШИТЕ ДЕЦА во сите аспекти кога тој/таа го прави на спортови која овозможува најдобра околина за децата да се изврши добро.Боја : Блу/Бела | Големина : Големина 4 погоден за 6 до 9 години Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина. ✔ДИШЕ & УДОБНО : Нашиот Голман Ракавици има Дише еластична мрежа ткаенина која ги држи вашите раце кул, подобрување на рака флексибилност и раката поудобно.EFAH ГОЛМАН РАКАВИЦИ : EFAH е бренд кој нуди најдобар квалитет на Голман Ракавици по Пристапни цени.Овие Голман ракавици се идеални за сите временски услови.

Карактеристики на производот

Поврзани производи