MeMoi Заробени Нето Нога Лагер
Свеж

MeMoi Заробени Нето Нога Лагер

DEN 240.00

Во продавницата

92% Најлон, 8% Spandex.Нога облоги.Webbed на дното за проток на воздух.Поврзани насоки за атрактивни надвор од чевли се погледне.Иако овие се заробени, тие ќе се направи нешто, но те оставам виси од страна на конец!Нашите Заробени Нето Нога Лагер е webbed на дното за breathability и карактеристики атрактивна заробени врвот за забава функција надвор од некои станови или потпетици.

Карактеристики на производот

Поврзани производи