Necmetu Брод Најлон Cleat 6 Инчен Црна Пловењето Клупа Cleats Црно Јаже Cleat Вратоврска Надолу Cleats Кајак на Едрилица Местење на Бродот Морски Палубата Додатоци за 3/8 Јаже, Pack of
Свеж

Necmetu Брод Најлон Cleat 6 Инчен Црна Пловењето Клупа Cleats Црно Јаже Cleat Вратоврска Надолу Cleats Кајак

DEN 431.76

Во продавницата

Најлон брод cleat, 6 инчен cleat за 3/8 јаже, совршен за морски користи брод доковите, палуби, докови за врзување чамци, кајаци, canoes, џет ски е и одлична за бесење брод fenders.Лесен За Инсталација : За 1-11/16" центар за центар за мерење на дупки.Зголемената база ви овозможува да се кандидира 2 завртки низ центарот дупки додавање на сила.Квалитет на Материјалот : Поморски одделение најлон cleats изработени од најлон сложени, тие се лесни силни и издржливи.Ќе не ' рѓа или ги кородираат.Погодна за отворен и saltwater средини.Убава декорација : Најлон црна cleat е погодна за DIY проекти како крпа багажник,ролетни канапи tiebacks, fserving коцки, фиоки, dressers, кабинети и други лесни работи,Додадете совршен наутички талент за вашиот дом.исто така може да се користи за крошна и знаме halyards.Грижете Се-Бесплатна Услуга : 24-Час Клиент Го Поддржува,30 Ден Парите Назад Загарантирана.

Карактеристики на производот

Поврзани производи