RAD Сауна Костум Мажите и Жените, Губење на Тежината Пот Одговараат Јакна Панталона Салата, Бокс Тренингот
Свеж

RAD Сауна Костум Мажите и Жените, Губење на Тежината Пот Одговараат Јакна Панталона Салата, Бокс Тренингот

DEN 573.60

Во продавницата

Солиден еластична го опкружува ракави, половината, половината, и глуждовите за неверојатно воздух задржување и сауна акција.Преку потење, телото природно ќе поднесе оставка на несаканите килограми.RAD Сауна Костум е ефикасен пот помош која ја користи природната телесна топлина генерирана од било кој тип на ниско или високо интензивна енергија физички вежби за да се зголеми потење за време на вашиот тренингот.Комплетен сет вклучува pullover врвот и панталони.Назад јакна со Светлосен ЛОГОТО те прави побезбеден на пат кон дома во текот на ноќта.Преголеми се вклопуваат дава врвни резултати. ✅ Удобно Ткаенини : во Споредба со евтини neoprene сауна одговара на пазарот.Тешки RAD губење на Тежината Сауна Костум изгледа исто како високо-моден пот одговараат на надвор, но има скриена уникатен ЕВА најлон материјал.Гума сауна костум, ќе има непријатен мирис по потење изобилно.На РАД губење на Тежината Сауна Костум ви овозможува да ги утростручиме вашиот губење на тежината со помош на вашиот сопствен телото природна топлина да се стопи несаканите масти и вода тежина.Оваа пот екскреција процес преку потење стимулира целото тело, што помага да се ослободи телото од вишокот на вода зголемување на телесната тежина, и рамномерно топи несаканите масти!На РАД губење на Тежината Сауна Костум е дизајниран како унисекс тренингот костум кој ќе се приспособат на мажите и жените во различни удобно големини : M, L, XL, XXL, 3 XL,4 XL, 5 XL, 6 XL.

Карактеристики на производот

Поврзани производи