Bearington Поспан и Squeek Божиќ Кадифен Полнети Животни мечето, 14 инчи
Свеж

Bearington Поспан и Squeek Божиќ Кадифен Полнети Животни мечето, 14 инчи

DEN 671.76

Во продавницата

БОЖИЌ КЛАСИЧЕН : 14" високи adorably симпатична Twas Ноќта Пред Божиќ тематските мечето со црвени и бели платнени ноќ капа и глувчето, површината перат.ИЗБОРОТ на КВАЛИТЕТНИ : Направен со мека, со висок квалитет премиум материјали, оваа мечка е рачно изработени предмети и богатство прилог на вашиот годишен одмор украси.POSABLE : Грав торба пондерирана поврзувани со рацете, нозете и главата, оваа мечето е целосно posable.СПЕЦИЈАЛЕН ПОДАРОК : Оваа симпатична празник кадифен играчки прави идеален Божиќ décor објект, сегашноста или порибување stuffer за девојки, момчиња, деца и мечка собирачи на сите возрасти.BEARINGTON КВАЛИТЕТ : Од наградуван Bearington Собирање, познат во целиот свет за луксузни ткаенини и исклучителен квалитет.Ќе сакаат фини детали наградуван Bearington Колекција користи за да се донесе Поспан & Squeek, на Twas Ноќта Пред Божиќ тематските мечето, за живот.Страна направена со користење на најлуксузните, мека кадифен, ова имајте го прави посебен подарок или голем плус за вашиот одмор décor.Мека и претставува-во можност, Поспан & Squeek е совршен за секој од собирач на посебна дете во вашиот живот.Мерки 14" високи кога стои.Основана во 1997 година, Bearington е горд добитник на повеќе истакнати дизајн награди од било кој друг мечето компанија.Во текот на годините, Bearington има примено повеќе од 100 индустрија дизајн награди и номинации кои вклучуваат : 1 Канадски Изборот на Годината Награда, 2 NALED Кадифен на Годината Номинации, 2 CIB Collector ' s Choice Awards, и неколку ТОБИ Индустрија Избор Награди, ТОБИ Јавен Избор Награди, и Златна Теди Награди и Номинации.

Карактеристики на производот

Поврзани производи