YIANNA Shapewear за Жените Стомак Контрола Fajas Colombianas Отвори Биста Тело Shaper Потенок Bodysuit
Свеж

YIANNA Shapewear за Жените Стомак Контрола Fajas Colombianas Отвори Биста Тело Shaper Потенок Bodysuit

DEN 1804.80

Во продавницата

Neoprene.YIANNA Shapewear за Жените Стомак Контрола Fajas Colombianas Патент се Отвори Биста Тело Shaper Задник Lifter Потенок Bodysuit YIANNA Fajas Colombianas Тело Shaper Функција : целосна контрола на полно тело Достапен во камшик Отвори Биста : носат на Свој Градник Кука и око отворање во crotch за лесна употреба Отстранлив прилагодливи ремени за различни користи Пред се Отвори патент Еднаш да се стави на него со вашиот вечер фустан за да присуствува на забавата, таа веднаш прави да изгледаат секси, убава и посигурни! 4. Идеален подарок : за било какви жените со кои сака да се грижат за обликот на телото, Нови Мајки, Родендени, Божиќ, Црн петок, Сајбер понеделник.Како да ја најдете вашата совршена големина?Ве молиме мерка на narrowest дел од вашиот половината да го изберат правото големина.

Карактеристики на производот

Поврзани производи