Oxbow Здравствена Заштита На Животните Критична Нега, Herbivore, Фино Мелење Папаја Вкус, 100 Грам Торба
Свеж

Oxbow Здравствена Заштита На Животните Критична Нега, Herbivore, Фино Мелење Папаја Вкус, 100 Грам Торба

DEN 447.60

Во продавницата

Специјално дизајниран за поддршка на потребите на мали herbivores.Прав формула - само додадете вода.Богати со влакна, без додаден шеќер.Висок palatability.Критична Нега е премија за обновување на храна, која може да биде дадена за herbivores со лошата исхрана статус предизвикани од болест или операција.Ова специјално формулиран производ содржи сите есенцијални хранливи состојки на комплетна диета, како и високо-влакна тимотеј сено за поддршка на соодветна стомакот физиологија и варењето на храната.

Карактеристики на производот

Поврзани производи