ECOGREDA Добредојдовте Знак за Пред Тремот– 56inch,Селски Дрвени Меѓусебно Вертикална Дома Ѕид Оркестарот,Стои и Виси Farmhouse Отворен и Затворен Оркестарот Добредојдовте ?
Свеж

ECOGREDA Добредојдовте Знак за Пред Тремот– 56inch,Селски Дрвени Меѓусебно Вертикална Дома Ѕид Оркестарот,Стои

DEN 1367.76

Во продавницата

????【12 уникатен икони】 : добредојдовте знак е исти со 12 заменливи икони дизајниран од страна на Соединетите американски Држави, со што многу убаво искуство.кои вклучуваат Божиќ дрво,Дедо Мраз Подароци улица,Турција,снешко,Велигденски јајца, цветни,Зимски, снешко, дедо мраз, елка итн. ????【Големи димензии】56 инчен-високи добредојдовте знак за пред Тремот(56"Високи, 8"Широк и 0.6"Дебела), Нашите добредојдовте дрво знак е направен да облагородување секој дом или бизнис со давање рустикален изглед за да привлечат клиенти или добредојдени гости. ????【КОЛИЧКА за ДИЗАЈН】Нашите 5ft високи добредојдовте знак ,Укината големина го прави компактен на 19.3"Високи, 8"Широк и 0.6"Дебела за лесно складирање, носат и испраќање подароци.Задебелена ленти и завртки на задната страна на фирмата на набори. ????【ЗДРАВ, УБАВО НАПРАВЕНИ】 : Нашата знаци се направени од цврст Кинески ела со 3 палта на лак слој се Изградени да издржат БИЛО кој Временски, Дизајниран за издржливост и набитост, ќе не чип, кора, бледнеат, да изгние и да искриват. ❤️【ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО】 : Ако задоволни со купувањето, ве молиме ги споделите со нас, за слободна замена или целосна наплата, без прашања праша.Кликнете "Додај во Кошничката' сега!.Добредојдовте на знаци за пред тремот се направени со солидна ела дрво.Тоа може да се користи во затворени простории или на отворено и се постабилна од други материјали.

Карактеристики на производот

Поврзани производи