Жените Тенок Јога Кошули На Кратки Ракави Мал Activewear Мрежа Спојување Влага Wicking Тренингот Работи Блузи
Свеж

Жените Тенок Јога Кошули На Кратки Ракави Мал Activewear Мрежа Спојување Влага Wicking Тренингот Работи Блузи

DEN 479.04

Во продавницата

Ве молиме внимателно да се провери Големината на Табелата на нашите жени, јога кошули, блузи што се предвидени во описот пред да нарачате.Mesh Назад Јога Кошули на Кратки Ракави Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени Тенок Одговара Спорт Спортски Маици Работи Вежба Салата Маици. *Атлетски тенок одговара спорт спортски маици со висок квалитет дише 85%Полиестер+15%Spandex ткаенина, Добро направен резервоарот блузи со одлична влага-wicking способноста да ви се исуши и удобно кога ќе тренингот.Карактеристики : Кратки ракави, Екипажот вратот, Види-преку мрежа комбинација на дизајн, Рамно-заклучување крои, Тенок одговара силуета, Влага-wicking & брзо сушење спортски ткаенина, Сите-начин еластичен.Високо-Квалитетни Спортски Кошула : Влага-wicking ткаенина за да се задржи вашето тело кул и да пресуши брзо; Висок Еластичен, супер мека на допир и ултра-удобен за носење без никакво ограничување.Лесен за Грижа, Поддршка Рака/Машина за Миење Ладно.Особено костим за Јога Часови, Трчање, Џогирање, Сила за Обука, Вежбање, Пешачење, било кој тип на отворен и затворен вежбање.

Карактеристики на производот

Поврзани производи