MaxGear Акрилик Стој, Јасно Акрилик Екранот Risers за Оркестарот, Пластични Risers за Прикажување (Правоаголна Форма), Екранот Столб Полица за Десерт, Cupcake, Бонбони, 3-Парче(10x9.
Свеж

MaxGear Акрилик Стој, Јасно Акрилик Екранот Risers за Оркестарот, Пластични Risers за Прикажување (Правоаголна

DEN 335.76

Во продавницата

Потсетување : препорачливо е да не ставајте многу тешки предмети, бидејќи акрилик екранот risers не е премногу тешка.Тоа е совршен за прикажување на вашата кукла, партија десерт, козметика, занаети, трофеи, уметност, накит, парфеми, колекционерски предмети, cupcakes, вина, и се друго што може да се замисли. 1 поставува на 9x4x2.5x4x3 инчен и 10x4x3. - Колекции треба да се прикажат и да се ужива наместо заглавен во кутија!.5 инчен кубни акрилик столб полица, содржи 3 парчиња екранот risers во 3 различни големини, 3 парчиња во вкупно.Индустриски дизајн, графички дизајн, визуелен идентитет, и механизам за иновации.Транспарентна дизајн изгледа многу уредни, јасно може да се прикаже на екранот.Широка Примена : Овие Акрилик Столб може да бидат поставени насекаде во вашиот дом.Првото нешто да направите е да бидете сигурни дека на крпи се чисти и уредно, и не треба да се однесуваат кон нив со валкани крпи.Екипа акрилик производи се посилни, повеќе транспарентни и повеќе отпорен на гребење.

Карактеристики на производот

Поврзани производи