Ahh Од Rhonda на Смолкнување на Жените Ангел Лесна Underwire Bandeau Градник
Свеж

Ahh Од Rhonda на Смолкнување на Жените Ангел Лесна Underwire Bandeau Градник

DEN 368.64

Во продавницата

Машина За Миење.Достапни во големина XS - Large, 1 X-3 X.Овој градник не е понуден во големина XL, ако носите XL во Rhonda Стриже препорачуваме купување на 1 X во овој стил.Тоа ќе биде толку неверојатно ако постои начин да се порази градник булбус, заборавајте за копање ремени, и да ги елиминираат страшната патуваат strapless градник кој започнува од до тука, но никогаш не чини да остане таму.Звучи небесен, нели?Воведување на ahh ангел bandeau градник со Rhonda стриже оваа прекрасна било-повод лесна underwire градник обезбедува непречено поддршка на сите на пат околу со Rhonda е мека водат ahh измислица.Underwire и сплетам во целните поддршка обезбеди подигнете во оваа целосна покриеност, престој во местото стил.

Карактеристики на производот

Поврзани производи