Одберете 33 Сите Круг Голман Ракавици со Прст Заштита
Свеж

Одберете 33 Сите Круг Голман Ракавици со Прст Заштита

DEN 731.04

Во продавницата

КВАЛИТЕТОТ НА ГОЛЕМА ЦЕНА : На 33 Сите Круг Голман ракавици со Прст Заштита од ИЗБЕРЕТЕ е одличен тренинг ракавица со фиксна прст штитници за зајакнување и заштита на прстите.ОДЛИЧНИ ЗАФАТ И ИЗДРЖЛИВОСТ : 3мм Dura Зафат латекс осигурува добра потпора и издржливост додека Анатомски Погодни Систем обезбедува оптимална одговара како ракавица е дизајниран според рака е природен зафат позиција.КРАЈНАТА ПРСТ ЗАШТИТА : Прст, Систем за Заштита има не-removeable прст штитници за зајакнување и заштита на прстите.ЛЕСЕН ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ : широк латекс рака, овозможува поголема поддршка на рачниот зглоб и обезбедува брз, лесен и корекција на вредноста.ПОДДРШКА ГОЛЕМА ПРИЧИНА : $1 по ракавица продаваат донирани за поддршка на Рак на Дојка истражување.

Карактеристики на производот

Поврзани производи