Тејлор Кабел 38025 Моќ Кула Гас Тело Spacer
Свеж

Тејлор Кабел 38025 Моќ Кула Гас Тело Spacer

DEN 664.80

Во продавницата

Тип На Производ : Авто Дел.Објектот Пакет Димензии : 11.01 "L X 6.94" W X 2.16 " H. Точка Пакет Тежина : од 2,5 кг.Објектот Пакет Количина : 1. Подобра Економичност На Горивото.Инсталира Во Минути.Ја Подобрува Вртежен Момент.Подобро Гас Одговор.Зголемен Коњски Сили.Подобро Влечење Способности.

Карактеристики на производот

Поврзани производи