BRIGHTDECK Мини Божиќ String Светла, 100 Брои 39' Мулти Боја Мини Светла со Јасни Светилки Зелена Жица 8-Осветлување Режими Водоотпорен за Внатрешна Нови Години Божиќ Партија ?
Свеж

BRIGHTDECK Мини Божиќ String Светла, 100 Брои 39' Мулти Боја Мини Светла со Јасни Светилки Зелена Жица 8-Осветлување

DEN 359.76

Во продавницата

Шарени Мини Светла : Овие затворен божиќ светла вклучуваат 100 мулти-обоени LED светла, и секоја сијалица е за 3,9 инчи, освен, на 39 долги нозе, зелена жица, со доведе должина на 9.8 нозе. 8-Осветлување Режими & Мемориска Функција : Нашите мини светла доаѓаат со 8-осветлување начини : Комбинација, Во Бранови, Секвенцијален, Slo-Glo, си поигруваше/ Flash, Бавно Исчезнат, Трепкане/ Flash, Стабилен На.Вградената меморија чип ги зачувува вашите минатиот режим поставување, па нема потреба за да го ресетирате тоа повторно.Независна Осветлување + Издржливост : екстремно издржливи микро сијалица со просечен животен век од 2.500 часа се напојува независни од другите - ако една сијалица е исклучен, други светилки ќе останат осветлена!.Затворен & Отворено Décor : мини светлата во собата е составен од ултра-светли multicolor микро светилки, создавање на една романтична празнична атмосфера.Тоа е најдобар string светлина за Божиќ, Hanukkah, Kwanza, и Нова Година да светне дрвја, венци, patios, жива ограда, огради, столбови, и секоја прилика како свадби, proms, родендени, или каде осветлувањето е сакав!.Задоволство Гарантира : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори и да се справи со вашите прашања, како е можно поскоро.Светла Боја : Multicolor.Вкупна Должина : 39ft.Доведе должина : 9.84 ft.Должина Помеѓу Светилки : 3.9 инчи.Сијалица тип : LED.Сијалица Количина : 100-Led Диоди.Жица Боја : Зелена.Осветлување Начини : 8 Режими.Водоотпорен : IP44.

Карактеристики на производот

Поврзани производи