Шампион на Спортот Хокеј Стил Бејзбол Catcher е Шлем Маска - Повеќе Големини
Свеж

Шампион на Спортот Хокеј Стил Бејзбол Catcher е Шлем Маска - Повеќе Големини

DEN 2447.76

Во продавницата

Големо влијание ABS со 16 вентилација дупки и умре сече пена лагер.Се одликува со прилагодливи блок плоча и брадата подлога.Засилен челик кафез.Младите големина, се вклопува глава големини од 6 3/8" до 7 1/8".Боја - мат црна боја.

Карактеристики на производот

Поврзани производи