Амазон Мажите Најважен е Затворен Дното Руно Sweatpants
Свеж

Амазон Мажите Најважен е Затворен Дното Руно Sweatpants

DEN 383.52

Во продавницата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Памук, 20% Полиестер.Увезени.Drawstring затворање.Машина За Миење.Лесно преку колкот и бедрото нога.Седи под половината.Мека, топла и ох толку удобно midweight бранеа назад руно.Elasticized ткаенината.Elasticized корселе.Еден бренд.Најважен е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на мажите мора да haves вклучува поло маици, chino панталони, класика-одговара шорцеви, повик копче-падови, и членови на екипажот деколте tees.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Карактеристики на производот

Поврзани производи