Забележан Зебра Девојки Tankini Rashguard Костим За Капење Поставува
Свеж

Забележан Зебра Девојки Tankini Rashguard Костим За Капење Поставува

DEN 230.88

Во продавницата

80% Полиестер, 20% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Брз-сува поврзана ткаенина со UPF 50 за заштита од сонце.Целосна покриеност.Сонце заштитни дизајн.Tankini-стил на врвот.Долги ракави дизајн.Еден бренд.Нашата личност-спакувани, координирани парчиња доаѓаат во multipacks полн со се меша и натпревар стилови, па децата уживаат измислување на нови тимови секое утро.Со светли бои и забава, цртежи и графика, Забележан Зебра им овозможува на вашето дете дух блесне преку – и прави среќни родители, премногу.

Карактеристики на производот

Поврзани производи