2Pack Toothpick Носителот Keychain Алуминиум Заб ги Собереш Носителот Џеб Водоотпорен Случај Преносни Toothpick Сад за Надворешна Пикник и Кампување
Свеж

2Pack Toothpick Носителот Keychain Алуминиум Заб ги Собереш Носителот Џеб Водоотпорен Случај Преносни Toothpick

DEN 214.80

Во продавницата

【ГЛАВНАТА ФУНКЦИЈА】Користи како toothpick фармацевт и апчиња кутија или во случај на мали нешта, како копчиња, кафе, грав, игли и др. 【ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИИ】преносни пилула случај со силиконска гума печат може да ви помогне да ги задржи чепкалки за заби, памук брисеви и други мали предмети чиста, сува, и корисна. 【МАТЕРИЈАЛИ】Направени од алуминиум и силиконска гума, така рѓа отпорни и ги кородираат отпорни, едвај и да исчезнат или да се скрши, не-токсични и без мирис. 【ГОЛЕМИНА】3.8 x x 0.7 0.7 Инчен, околу 1,5 унца на еден.Лесен и пренослив. 2 пакети за секојдневните потреби. 【ПРАКТИЧНИ ПОМОШНИК】Преносни и цврсти доволно, така што е погодна за носење во разни активности на отворено како на пример лов, риболов, кампување, експедицијата, дивиот живот на енергија, итн. 2 парчиња преносни џеб toothpick случај со keychain Боја : sliver Waterproof запечатени : Силиконска гума печат помогне да се задржи вашиот чепкалки за заби, памук, брис или таблети за чиста и сува.тоа е погодно да се продавница, исто така лесно да се носат со клучните прстен, може да се обеси на keychain или торба.

Карактеристики на производот

Поврзани производи