Регал Пламен 5 Парче 16 Керамички Дрва Гас Камин Најавува Дневници за Сите Видови на Внатрешна, Гас Инсерти, Ventless & Пропустливи Слободни, Пропан, Гел, Етанол, Електрич?
Свеж

Регал Пламен 5 Парче 16 Керамички Дрва Гас Камин Најавува Дневници за Сите Видови на Внатрешна, Гас Инсерти,

DEN 1678.80

Во продавницата

Една 16", Еден 14.Може да се користи за надополнување на тековната гас се најавува, ќе пукам пламен firelogs, оган почеток, firelog, пукам пламен firelogs, оган почеток, Блескав Жар, и лава карпи.Крај : Бреза. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНИ!Регал Пламен произведува квалитетни производи по пристапни цени и е посветен на адреса на кој било производ/услуга прашања и е посветена на доставување 5 ѕвезда искуство за сите купувачи.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА КАМИНИ, ВКЛУЧУВАЈЌИ : Ventless гас камин, Отворено гас камини, затворен гас камини, директно се пропустливи, нула грешки, природен гас, гел, стандард оган јами, лажни камини, електричен камин инсерти, пропустливи слободни камини, пропан камини, пропан оган јами, етанол камини, гел камини, и firepits.Секој дневник е внимателно извајани до совршенство да се имитираат, вистинската убавина на природата, додека искористи за нашата еко пријателски светот.ДОВОЛНО ГОЛЕМ ЗА ВАШИОТ ОГАН МЕСТО ИЛИ ПОЖАР ПДД : 5 животот големина керамички гас дневник сет кој не ќе го напуштите вашиот камин или пожар јама гледа гола.5 инчен логови.Најдолг околу 16 инчи.

Карактеристики на производот

Поврзани производи